Школярі з Волновахи їдуть у Тернопіль на інтелектуальний турнір, а тут — карантин

Наприкінці листопада юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету оголосив про проведення інтелектуального турніру “Natus vincere”, до участі в якому запрошувалися учні 10, 11 класів.

“Дізнавшись про турнір, команда Волноваської ЗОШ #7 зібрала команду учнів під назвою “Скіфи”, — пише у соцмережах помічник депутата Верховної Ради України Лідія Тараш. — У першому турі гри (оцінювання презентації теми) наша команда з 5 учнів під керівництвом вчителя історії Толкачьової Юлії Сергіївни набрала 30 балів з 30 (!), та отримала можливість змагатися у 2 та 3 етапах турніру на базі юрфаку ТНЕУ. За фінансової пітримки народного депутата України сьогодні (13 грудня, – ред.) команда вирушила до м.Тернополя. На жаль, вже в поїздці учні дізнались про відтермінування турніру через карантин, але для наших дітей відбудуться екскурсії Тернополем”.

Нагадаємо, через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Тернопільській міській раді вирішили призупинити навчання до кінця тижня. З наступного понеділка планується відновити навчання, втім, якщо ситуація не покращиться, карантин продовжать.

Фото Лідії Тараш.

Коментарі вимкнені.