Сім сімей на Борщівщині зважилися на усиновлення

Закон надає дуже важливе значення юридичному оформленню усиновлення, тому до осіб, які бажають усиновити дитину, ставляться численні вимоги.
Насамперед, ними можуть бути повнолітні, дієздатні, несудимі громадяни, які забезпечені житлом, працюють, а отже, здатні забезпечити виховання та утримання усиновленої дитини. Адже усиновити дитину – це не просто прийняти її у свою сім’ю, це взяти відповідальність за все її майбутнє, віддати їй частинку свого життя, забезпечити її спадком, вкладати у неї все найкраще, що ми маємо. Та попри труднощі, з якими можна зіткнутись на шляху усиновлення, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, її лагідні оченята та невичерпна радість батьківства.

На сьогодні саме усиновлення є пріоритетною формою влаштування дитини, яка залишилась без батьківської турботи. 7 сімей у Борщівському районі завдяки усиновленню вже пізнали радість батьківства. Але у дитячих будинках, інтернатах, притулках ще тисячі дітей очікують на свою родину!

Вітаємо сім’ї, які зважились на такий рішучий та благородний крок та усиновили дітей, подарували їм радість і омріяне щасливе дитинство. Бажаємо батькам та дітям міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту.

Тетяна СКОРОХІД, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА

Коментарі вимкнені.