У Тернополі побувала актриса з фільму «Тіні забутих предків»

Ювілей виходу на екрани легендарної стрічки Сергія Параджанова “Тіні забутих предків” відзначили у Тернополі. На урочистий показ стрічки у наше місто приїхала виконавиця головної жіночої ролі Лариса Кадочникова.

“Тіні забутих предків” – культову стрічку режисера Сергія Параджанова – презентували у вересні 65-го. А вже у сімдесятих роках, коли почалися гоніння на діячів української культури, стрічку на тривалий час заборонили показувати. Та попри перешкоди, історія кохання Івана Палійчука та Марічки Гутенюк із ворожого роду запала у серця тисяч українців. Стрічку знають і за кордоном. Вона отримала близько сотні міжнародних нагород, розповідає виконавиця головної жіночої ролі Лариса Кадочникова.

– Оно не забывается. Вот это кино, в отличии от многих картин очень хороших, оно настолько живое, настолько современное. Вот в Лондоне была с театром и с картиной, там люди смотрели, они давно забыли, люди говорили, мы более современного кино не видели. И люди плакали, – пригадує виконавиця ролі Марічки у фільмі “Тіні забутих предків” Лариса Кадочникова.

Актриса відвідала Тернопіль. Тут відсвяткували 50-річчя прем’єри фільму “Тіні забутих предків”.

Джерело “TV4”

Коментарі вимкнені.