Сміттям, хлібом на землі, жахливим графіті, – так «зустрічає Тернопільщина»

Може, соціальні мережі і забирають багато часу в нас. Однак, є і плюс – говорити вільно, без цензури і в будь-який зручний час. До того ж фотокамери тепер різного штибу є майже в кожного. І тут ефірний час чи газетну шпальту не треба викупляти. Все дешево і сердито. От, приміром, як сердито і конкретно звернувся користувач Facebook Олег Качало з Тернопільщини до голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

— Як так зробити, щоб ці фото побачив голова Тернопільської обладміністрації? – пише Олег Качало, ілюструючи добірку фотографій зі сміттям на в’їзді у Тернопільську область з боку Львівщини. — Може, після цього він зателефонує до Зборівського районного голови і скаже кілька «теплих слів» і про не покошену курган-могилу, і про цей куточок мальовничої Тернопільщини, що смердить вже на всю округу. І ще. Зразу ж за написом, є закинута бензозаправка, було б добре, щоб одним махом і її розібрали, або якось окультурили. Робіть щось, а то соромно за державу, панове держслужбовці! Ці місця потрібно якось переробити, осучаснити, не формально, з користю для людей. Щоб гості з приємністю згадували візит на Тернопільщину.

На звернення у соцмережах Степан Барна відреагував швидко, через кілька годин сміття забрали. Однак, все решта залишилося без змін. Питання благоустрою на кордоні Тернопільської області залишається відкритим.

Ще раз про те, як зустрічає Тернопільщина (для голови Тернопільської ОДА): «Зміни є! Але порядку там як не було, так і не має, — пише пан Олег. — Сміттєву купу пересунули подалі з очей. Жаль, не додумалися перенести на територію Львівської області (скептично усміхається – ред.). Щось палили. Залишки хліба дбайливо перенесли з асфальту на землю. За написом Тернопільська область і далі лежить добра сотня пластикових пляшок. Окрема тема — курган-могила. Вона знову не покошена. І найсмішніше, що портрет голови ОДА з білборда з відстані 50 метрів дивиться на всю цю красу! Тепер, коли фотоапарат є майже у кожного, потрібно зобов’язувати виконавців фіксувати проведені роботи. Тоді все буде об’єктивно видно!».

Ірена Кропива

Фото Олега Качало

 

Коментарі вимкнені.