Сьогодні тернополяни мають можливість знову сказати «ні» торф’яним котельням

Сьогодні 12 грудня 2018 р. тернополяни матимуть можливість, в чергове сказати «ні» торф’яним котельням. Так звані громадські слухання мають розпочатись о 14-30 в актовому залі КП «Тернопільтеплокомуненерго» за адресою вул. І. Франка, 16. Участь у голосуванні має право взяти кожний дієздатний член міської громади віком від 18 років, який є суб’єктом виборчого процесу. Обов’язковою умовою є наявність паспорту з тернопільською пропискою.

Звертаємо увагу, що вказані слухання можуть бути проведені на противагу громадським слуханням, які відбулися у вересні 2017 року, де громада категорично висловилась проти використання торфу як палива в міських котельнях і підтримала політику Євросоюзу щодо зменшення на 20% викидів СО2 в атмосферу. Однак керована міським головою більшість кишенькових депутатів, в черговий раз не взяла до уваги волевиявлення громади і не прийняла рішення про заборону використання торфу як палива в котельнях міста.

Використання торфу як палива може бути замасковано під питанням реконструкції котелень, адже за широким терміном «альтернативні види палива» міський голова та його посіпаки мають на увазі саме викопне паливо – торф.
Маючи чисельні факти обману міщан командою міського голови С.В. Надала у власних інтересах або інтересах третіх осіб, закликаємо тернополян бути пильними та прийти на ці громадські слухання, щоб не допустити чергової фальсифікації волевиявлення громади і підтримати Європейський напрямок розвитку нашого міста, – йдеться у заяві “Демальянсу”.

Коментарі вимкнені.