Сьогодні “розбилась” мрія Яценюка та Що хочуть тернополяни від Надала. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни! П’ятниця. Робочий тиждень минув і в підсумкові залишив такі напрацьовані новини. Трохи схожі на мозолі, чи то: на зашпори.
1. На світовій арені, як завше, кидалися горохом об стіну, щойно мова заходила про Україну. Питання власної безпеки там переважає над логікою здорового глузду. Але є надія, що 17 листопада в сонячній Австралії, таки збереться консиліум G19 для визначення остаточного діагнозу пацієнта з розладами міжнародних відносин Х@йла.Висока ймовірність того, що рекомендованим лікуванням буде цілковита ізоляція .
2. З цього приводу сам пацієнт, щойно повернувшись з курсу сеансів китайської народної медицини, закотив шалену істерику. Мовляв, санкції – то прерогатива ООН, а не G19 і не СОТ. Зараз, кажуть, йому трохи попустило, але хвороба прогресує, тому що народна медицина, хай і китайська, – то не те, що лікує імперські амбіції.
3. Мабуть, що щось таки в тій Канберрі має відбутись, бо Кабмін ліквідував нині посаду Уповноваженого з питань співпраці з Росією, СНД і МС. Чекаємо.
4.А тим часом, далекобійники на Керченській переправі готуються зустрічати Новий Рік. Уря! Кримнаш!Рассія!… Ой! Переправа, довжиною в жізнь…
5.Потішив усіх сьогодні Прем’єр Яценюк. Вранці оголосив склад нового Кабміну, а, коли потенційні міністри стали масово відмовлятись від портфелів, сказав, що то був Кабмін його мрії. Насправді ж, усе лишиться, як і було, і всі лишаться, хто був. Бо, такі мовляв, умови коаліційної угоди. Важка ж ти, шапко Мономаха! Навіть, помріяти не дадуть.

6.Напевно, почувши про Кабмін Яценюкової мрії, небайдужі громадяни прийшли наблизитись до влади під АП. Хотіли спиляти бар’р у вигляді незаконного паркану. В результаті: 16 затриманих за статтею “хуліганство. В особливо парканних розмірах”. Справа знаходиться в Печерному Суді м. Києва.

7. А наші, файномістянські новини сьогодні насичен і позитивом.Коло Тернополя побудували величне зерносховище на 180 000 тонн. Тепер ми знаємо, що таке “закрома Родіни”.

8.В рамках проекту “Відкрите місто” файномістяни зможуть в режимі он-лайн поскаржитись мерові на ями на дорогах. Отак їдеш собі, підскочив на вибоїні – і даєш знати, куди слід: ” Не нада, Надал нам тут ями!” А він такий: раз – і біжить з відром асфальту і шуфлею латати дорогу. Круть! Ще би так можна було нажалітися на незаконні забудови, хабарників, суддів, міліцію…

9. У ТНЕУ вакцинуватимуть викладачів. Шкода, що лише від грипу. От, якби ще від хабарів за заліки та іспити.І, якби не лише в ТНЕУ…

10. І, наостанок, файномістянський анонс. Завтра у місті дві події, пов’язані з війною на Донбасі.
До файного міста на відпочинок приїжджають “залізні кіборги” з Донецького аеропорту. Зустріч об 11.35 на Залізничному вокзалі.
І ще одне. Наші найфайніші дівчата завтра збиратимуть кошти на теплі речі для бійців АТО. Не будьмо байдужими!
Хай все у нас буде добре! І новини теж!

-1 thoughts on “Сьогодні “розбилась” мрія Яценюка та Що хочуть тернополяни від Надала. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

  • 18:11 | 16.11.2014 о 18:11
    Permalink

    Надал, до речі, відремонтував купу доріг і дворів, причому капітально.

Коментарі вимкнені.