Сьогодні тернопільські “свободівці” повині показати у Верховній раді все на що вони здатні

10 січня – перший робочий день парламенту в новому році.

І для опозиції – це шанс показати, що вони здатні втілити гасло «Ми їх зупинимо».

10 січня парламент має затвердити нового голову Нацбанку. Це – не просто голосування. Для Януковича це тест на всесильність, на здатність проштовхувати свої примхи без озирання на суспільство та опозицію.

Фаворит Януковича Сергій Арбузов наприкінці року перейшов працювати до уряду – приймати справи в Азарова та вживатися в образ прем’єр-міністра.

Але «Сім’я» не збирається віддавати Нацбанк, звідки тепер мають звільнити Арбузова. Забезпечити контроль родини Януковича над друкувальним верстатом має Ігор Соркін, заступник Арбузова, колишній співробітник управління Нацбанку в Донецькій області, чию кандидатуру вже внесено на керівництво НБУ.

Але є проблема. З одного боку, фракція регіонів боїться не виконати доручення Януковича щодо затвердження Соркіна. З іншого, їм не вистачає голосів.

Не всі депутати повернулися з відпочинку. Багато хто не хоче переривати куршевельські та мальдівські канікули та летіти до України заради кількагодинного натискання кнопок у парламенті. Бо потім – знову вихідні аж до лютого.

Як повідомляють джерела у Партії регіонів, у середу апарат фракції зробив розсилку смс-повідомлень серед своїх депутатів. Тон – на межі істерики. Вимога – депутати-регіонали мають зібратися в парламенті у четвер о 9:45 ранку, щоб першим же питанням порядку денного затвердити Соркіна головою Нацбанку.

Коментарі вимкнені.