Спортивно-відпочинковий комплекс у Топільче відкрили, але ще не доробили (фото)

Держслужбовці приходили у спортивних костюмах та з дітьми, спортсмени міста показували свої “прийомчики”, «першовідкривачі» – «цвіли і пахнули», ба, навіть дощ не моросив 15 вересня, під час відкриття у парку Топільче місця, де і дітям весело буде, і підлітки гратимуть спортивні ігри, і мамусі з татусями відпочинуть.

Так, менш, ніж за два місяці у Тернополі встановили «Осередок здоровго дозвілля» для всієї родини. Спонсором виступила благодійна фундація «Відкриті серця», яка поставила місцевій владі задачу лише провести благоустрій даної ділянки для передачі її підряднику.

З Києва за монтажем спостерігали на фото

Ще коли тільки на майданчику починали встановлювати перекладини та лавки і до нього не було прокладено асфальтованої доріжки, сюди уже приходили відпочивати діти. Адже гойдалки та драбинки для них тут встановили в першу чергу. На початку вересня сюди з Києва приїжджали представники фундації, аби на місці ознайомитися з ходом робіт та дати практичні вказівки підряднику. Казали, що постійно отримують фотозвіти про монтаж осередку, але бачити наживо, як працюють робітники – зручніше. Одразу ж можна узгодити всі технічні деталі.

У «сиру» погоду і осередок відкрили «сирий»

З того часу, на момент відкриття, майданчик надзвичайно змінився. У свій офіційний «день народження» він був прикрашений біло-червоними кульками, від центральної алеї парку до нього вела нова рівнісінька асфальтована доріжка, гостей зустрічала елегантна арка, усі елементи уже були на своїх місцях. Щоправда – не всі доведені до ладу. Так, чоловіки в робочих комбінезонах ще “докручували гайки” на кольоровій гірці. Також пустував кіоск, в якому планують облаштувати невеличку бібліотеку та прокат спортивного інвентаря. Тут же буде зона вільного wi-fi для сучасних мамусь з татусями та відеоспостереження для безпеки осередку.

Нагадаємо, «Осередок здорового дозвілля» складається з чотирьох секторів.

Перший – з гойдалками та гірками, тернополяни уже побачили в дії під час відкриття, та й задовго до нього.

Другий – з незвичної форми снарядами – для занять Street workout. Присутні на відкритті осередку зауважили відсутність в цьому секторі лавок. Так, чемпіонка світу з жиму штанги лежачи Ліля Проць вважає, що лавки в цьому місці таки варто буде доставити. Адже прийшовши сюди тренуватися, школярі навіть не матимуть де покласти свої речі, зокрема одяг. Крім того, оскільки земля вкрита дрібним щебенем – важко робити вправи, котрі передбачають стійку на руках на рівній поверхні.

Третій сектор осередку оточений сіткою. Тут розмістилися баскетбольні кільця, а покриття рівне. Вхід сюди зачиняють на замок. Як пояснив «Погляду» під час приїзду до Тернополя керівник проектів БФ «Відкриті серця» Юрій Мозговий, відкриватимуть цей сектор лише коли тут будуть поводити ігри та змагання. 15 вересня цей сектор ніхто не презентував, показових виступів тут не проводили, тернополяни оминули його своєю увагою. А він, навіть пустуючи, нагадував про своїх спонсорів: над баскетбольними кільцями, на білих щитах тут намальовані червоні сердечка – логотипи «Відкритих сердець».

Не змогли показати на відкритті в дії і четвертий сектор осередку – з кіоском. Невеличка «будівля» ще пустувала, всередині вона візуально розділена меблями на три сектори. З кожного боку має невеличкі віконечка – як у цілодобових аптеках.

Під час відкриття робітники доставляли ще тут полиці, а спортсмени мали змогу переодягатися. Ведучий Андрій Човган – арт-диреткор «Холідею», та діджей Фаля, який на диво цього дня не бігав територією з мікрофоном, мали нагоду за цим кіоском спокійно «перекурити».

Зверху тут намальовані умовні позначки wi-fi, відеоспостереження, інші. Одна з позначок зацікавила журналістів, але розшифрувати її вони так і не змогли. Там у стандартному логотипі – сердечку намальовані фігурки двох людей протилежних статей, які стоять поруч.

До речі, на майданчику не можна палити, битися, вигулювати собак. Про це попереджають ті ж таки умовні позначки.

Чим так вразило відкриття “Осередку здорового дозвілля” Василя Чубака, чому брат на брата ішов тут 15 вересня, та якою рисою характеру “блиснув” міський голова Тернополя – читайте згодом на нашому сайті. 

Люба Вовк, фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Спортивно-відпочинковий комплекс у Топільче відкрили, але ще не доробили (фото)

 • 09:20 | 18.09.2012 о 09:20
  Permalink

  Журналісту руки треба поламати за той брєд шо там пише….Гамно ваша стаття,а не той майданчик який поставили!

  • 09:32 | 18.09.2012 о 09:32
   Permalink

   вельмишановний Андрію (хоча сумніваюся, що це ваше справжнє ім’я) – вчіться уважно читати 😉 Нема жодного слова в статті про те, що майданчик поганий 😉 Наразі його треба ще зовсім капельку підправити і запустити на повну потужність і він буде вопше цьомка. Але, якшо маєте таке велике бажання шось ламати – заходьте в гості 😉

 • 09:37 | 18.09.2012 о 09:37
  Permalink

  Після прочитаної статті більшість людей каже шо журналістка зачмирила майданчик…Так шо це не моя особисто думка а думка народу!

  • 10:19 | 18.09.2012 о 10:19
   Permalink

   ну а шо ж його хвалити, коли він ще не готовий? Хороший майданчик, звичайно, але ще от зовсім-зовсім трішки треба його підтягнути. Журналістка зачмирила, ай яй яй, яка пагана журналістка)))) Пишеш добре про ініціативи влади – одна половина читачів пише, шо журналістка продалася Свободі. ПИшеш зле про ініціативу влади – інша половина міста пише – жуналістка зачмирила))))) А журналістці по барабану – пише шо бачить. Бачу файне – пишу файне. Бачу, шо щось ще не завершене – пишу шо не завершене. Може маю проблеми з зором – всяке буває. Але таку вже мене редакція тримає ще й гроші платить 😉

 • 14:33 | 18.09.2012 о 14:33
  Permalink

  Де стаття про хлопців з Скілуру і їх виступ???

 • 20:33 | 6.10.2012 о 20:33
  Permalink

  Дозвольте уточнити, модуль “Спорт” (Третій сектор осередку оточений сіткою) вільний для усіх бажаючих взяти участь в ігрових видах спорту, як то мініфутбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон тощо. Вхід до всіх без виключення модулів Осередку здорового дозвілля є вільним. Така концепція проекту. Юрій Мозговий

Коментарі вимкнені.