Сталевий голос України – Арсен Мірзоян, робив із юних тернополян золотих зірочок (відео)

22 квітня у Тернополі з програмою “Незручні ліжка” виступав Арсен Мірзоян (Бабурка). Під час концерту він запросив на сцену тернополян. Вийшли діти та спробували заспівати “Вінні-Пух”. Публіка реагувала на безпосередність маленьких зірок так, наче зараз в театрі показують комедію “Занадто одружений таксист”. Новоспечені співаки зірвали овації.

Арсен Мірзоян – фіналіст першого талант-шоу “Голос країни”, де й отримав звання сталевого голосу України, досвідчений металург “Запоріжсталі”, автор та виконавець власних пісень, активний громадський діяч Запоріжжя, благодійник, а віднедавна ще й коханий Тоні Матвієнко – дочки Народної артистки України Ніни Матвієнко.

Коли вперше потрапив до Тернополя, його вразила публіка – здалось, що потрапив у місто театралів.

Про концерт читайте в наступній публікації “Погляду”, а зараз хочеться зупинитися на милій “родзинці” концерту.

Так, шквал оплесків від глядачів отримали юні тернополяни, які на сцені виконали пісню “Вінні-Пух”. Їхня безпосередність була настільки… безпосередньою (така вже тавтологія), що зал посмішками сприймав кожен їх рух та активно підтримав у музичних починаннях.

Після виступу потенційних тернопільських зірочок, одне хлоп’ятко, з вигляду років чотирьох повернувся до Арсена і щось прошепотів на вухо. Музикант пожартував, мовляв хлопець сказав йому: “Ти ще не знаєш, хто мій тато”. Тому він присів біля малого і вони разом виконали пісню “Бувай, малий”.

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.