Стало відомо, як планують витратити 30 мільйонів від продажу ресторану “Україна”

Від продажу колишнього ресторану «Україна», де з 2012 року діє паб «Файне місто», бюджет Тернополя може поповнитися на 30 мільйонів гривень. Рішення про приватизацію цього приміщення прийняли на сесії міської ради вчора, 14 листопада.

Депутатський корпус міської ради одразу вирішив, на що найкраще витратити 30 мільйонів гривень, якщо власники «Файного міста» погодяться сплатити таку суму за викуп приміщення. Гроші спрямують на купівлю 20 автобусів, які обслуговуватимуть місто. Відтак у місцевої влади з’явиться більше інструментів впливати  на тарифи за проїзд у громадському транспорті й перестати бути заручниками перевізників.

До слова, при ціні 30 мільйонів гривень за об’єкт квадратний метр ресторану вартуватиме 30 тис грн. Це рекордно висока ціна, за яку буде продане комунальне майно, в історії міста.

Для порівняння, завод «Оріон» у Тернополі, площею понад 40 тис кв м, нещодавно продали за 57 мільйонів гривень: 1 425 грн за квадратний метр – у 20 разів дешевше, ніж ціна 1 метра ресторану «Україна».

Коментарі вимкнені.