“Справа Ігоря Вардинця”: нові деталі

Bohomol4Сьогодні під час прес-конференції в головному управлінні національної поліції в Тернопільській області начальник управління, полковник поліції Олександр Богомол повідомив деталі щодо розслідування справи головного лікаря ТРТМО Ігоря Вардинця, якого вже понад рік підозрюють в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 200 тис. грн.

— Головний лікар Тернопільського районного територіального медичного об’єднання Ігор Вардинець офіційно знаходиться у розшуку, згідно з ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, — сказав Олександр Богомол. — Місце знаходження розшукуваного встановлено — це Німеччина. 30 травня 2016 р. клопотання про видачу Вардинця І. С. в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку скеровано компетентному органу Федеративної Республіки Німеччина. Зворотньої інформації поки що не отримували. Кримінальне провадження призупинено до того часу, коли розшукуваний  прибуде в Україну.

За словами Олександра Богомола, в таких випадках зазвичай впродовж кількох місяців проводиться екстрадиція — форма міжнародної співпраці держав в боротьбі зі злочинністю, яка полягає в арешті і передачі однією державою іншій (за запитом) особи, що підозрюється або обвинувачується в скоєнні злочину, або ж засудженого злочинця.

— Якщо німецький суд прийме рішення про видачу підозрюваного, будемо його зустрічати, — зазначив Олександр Богомол.

Нагадаємо, головного лікаря Тернопільського районного медичного об’єднання Ігоря Вардинця 17 квітня 2015 року затримали у підозрі вимагання та отримання хабара у 200 тис. грн. від приватного підприємця. На момент, коли Ігорю Вардинцю висунули звинувачення, він перебував після важкої операції на серці на стаціонарі відділу реанімації кардіологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2.

Коментарі вимкнені.