Тернопільські актори поїхали в Лисичанськ

teatr1

Сьогодні актори Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка виїхали в одне з найдавніших міст на сході України — Лисичанськ Луганської області. Завтра, 3 грудня, о 15 год. в Лисичанському будинку культури тернополяни представлятимуть музичну комедію «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка (режисер-постановник – народний артист України Олег Мосійчук).

Як зазначає делегація, «Сватання на Гончарівці» — мистецький дарунок співвітчизникам напередодні Дня Збройних сил України.

— Ось і здійснилася наша мрія — поїхати до друзів, колег, вояків і підтримати їх мистецтвом, — зазначив директор драмтеатру, заслужений артист України,  художній керівник Борис Репка. — Друзям на сході пропонували кілька вистав з нашого репертуару, але вони захотіли комедію “Сватання на Гончарівці”, щоб підняти трішки собі настрій. На виставу запрошені мешканці Лисичанська та українські вояки.

— Поїздка відбувається за підтримки Тернопільської обласної ради, Тернопільської ОДА, представників бізнесу, які взяли на себе фінансування, — каже заслужений артист України Андрій Малінович. — Театр не може залишатися осторонь подій, які відбуваються на сході. Давно планували цю поїздку і нарешті реалізовуємо її. Їдемо підтримати колег, братів, батьків, які захищають кордон України.

Головний ініціатор ідеї мандрівки на схід — актор, заслужений артист України Микола Бажанов: “Війна у нас болить і ця поїздка — наша позиція на сьогодні”.

У поїздці в Лисичанськ беруть участь 35 осіб — актори та оркестр театру. Крім мистецького дарунку везуть провізію та подарунки бійцям. Фінансово допоголи акторам з агрохолдингу «Мрія», будівельної компанії «Креаторбуд», «Микулинецький хлібозавод», мистецьке об’єднання «Коза», директор Тернопільського ринку Ю. Ворко, директор ринку «Оріон» Г. Паньчук.

Повернення заплановане на 5 грудня.

Ірина Юрко.

Фото автора.

Головні герої музичної комедії «Сватання на Гончарівці».
Головні герої музичної комедії «Сватання на Гончарівці» Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка.

teatr4

teatr5

teatr6

teatr7

Коментарі вимкнені.