Тернопільські школярі озвучили аудіоказки для незрячих діток

 

32 тернопільських школярів з різних шкіл міста близько чотирьох місяців працювали над записом аудіо творів. Роботу закінчили у вересні. Окремі фрагменти казок і віршів тернопільських авторів були представлені на фестивалі “Бібліофест VIII в межах соціального проекту “Тернопільські читання по-особливому”. До кожного аудіозапису підібраний музичний супровід. Аудіороботи будуть передані для шкіл з особливими освітніми потребами.

Як зазначила завідувачка Тернопільської міської центральної дитячої бібліотеки  Надія Швець:

“Ідея з’явилася минулоріч  і тепер в рамках фестивалю “Бібліофест VIII”   презентуємо аудіоказки  і вірші письменників рідного краю. Також в ході проекту не змогли оминути цікаві для діток твори українських авторів Наталі Забілої та Романа Завадовича. Радіємо, що вийшло здійснити задумане”

Над проектом працювали: менеджер Медіа лабараторії ПК “Березіль” “Мedialab” Оксана Ратушняк, художній керівник театральної студії “Мельпомена “ Надія Шамрик, а також режисер звукових файлів Тарас Сокула. До слова, пан Тарас запрошує в “Мedialab” з  авторськими творами чи цікавими ідеями всіх охочих.

  Відтепер усі 32 аудіозаписи будуть у вільному інтернет-доступі. Автори:

 Валентина Семеняк Казка “Як Яринка врятувала ялинку”; Галина Шулим Казка “Чарівні яблука”; Володимир Кравчук Віршована казка “Сніговиця”; Бодан Мельничук Казка-навпаки “Чарівні пиріжки Червоної шапочки”; Марта Чопик вірші-казки;  Петро Сорока вірші з книжки “Пригоди кота Патріка”  Наталя Забіла “Ясоччина книжка”:вірші; Роман Завадович Казка “ Гномик-Ромтомтомик”;

Коментарі вимкнені.