Тернопільський рятувальник Віталій Поворозник познайомився з дружиною під час пожежі в її квартирі

povoroznyk01

Начальник Тернопільського міського відділу управління ДСНС в Тернопільській області Віталій Поворозник познайомився з майбутньою дружиною, рятуючи її квартиру від пожежі.

– Це сталося 15 років тому в Тернополі, – розповів Віталій Поворозник. – Наталя тоді готувала їжу на газовій плиті, залишивши її невимкненою, пішла в магазин за покупками. Незабаром з вікна кухні піднявся дим, який помітили сусіди, викликали пожежників, серед яких був і я. Під час дачі пояснень щодо виникнення пожежі, з’ясував, що “потерпіла” незаміжня. Через деякий час після того ми одружилися, нині виховуємо 11-річних двійнят Ромчика та Оленку.

У 2017-му виповнюється 25 років вислуги рятувальника Віталія Поворозника. Він закінчив Львівське пожежно-технічне училище, Черкаський інститут пожежної безпеки, магістратуру у Тернопільському технічному університеті.

Діти Віталія і Наталії Поворозників поважають професію батька, два роки поспіль залюбки беруть участь у літньому польовому таборі “Юний рятувальник”. Мама за фахом — закрійник.

povoroznyk02

Коментарі вимкнені.