Вчителька з Тернополя, яка мріє стати Міністром освіти, виграла грант на освітню поїздку до Естонії

“Подорож в Естонію розпочато! Їдемо переймати передовий педагогічний досвід”, – йдеться у коментарі до фото. Ольга Литвин на фото крайня справа. Поруч — переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine Пауль Пшенічка.

Ольга Литвин з Тернополя виграла грантове місце для безкоштовної поїздки в Естонію. Конкурс проводило медіа Освіторія.

“Ми прочитали тисячі ваших коментарів – натхненних, веселих, емоційних, — зазначають журі. — У першу чергу ми зважали на те, щоб учитель, який переможе та поїде з нами, міг поширювати набуті практики у себе в закладі та в області. Отже. Це вже більше не таємниця. Грант для безкоштовної поїздки в Естонію разом з «Освіторією» виграє Оля Литвин. Вітаємо!”.

Мотиваційний лист Ольги Литвин:
«Ще із студентських часів хочу бути Міністром освіти. Для цього я наполегливо працюю над своїм професійним зростанням! Зараз я лише молодий заступник директора школи і докладаю усіх зусиль для того, щоб зробити навчання моїх вихованців цікавим і захоплюючим. Саме ця поїздка потрібна мені для підвищення фахового рівня. Вона стане ще однією сходинкою до мрії».

У програму поїздки входить ворк-шоп на тему освіти від почесного професора Тартуського університету, знакової фігури в історії становлення незалежної Естонії, інтелектуала й філософа Юло Вооглайда, візит до 3 естонських шкіл різних типів: державна класична, приватна та альтернативна, зустріч з представниками Міністерства освіти Естонії, розкриття секретів найвищих показників Естонії в PISA.

Молода вчителька викладає зарубіжну літературу та англійську мову в школі села Довжанка Тернопільського району.

Конкурс завершився 7 листопада. Вчора, 14 листопада, переможниця повідомила, що перебуває в Естонії.

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.