Верховна Рада проголосувала за поправку до бюджету-2018, запропоновану нардепом з Тернопільщини

Бюджет на 2018 рік, який нещодавно прийняли народні депутати, підтримувала фракція «Народний фронт». Більшість від цієї політсили проголосували за, оскільки вважають такий кошторис бюджетом економічного зростання. Серед інших народні депутати проголосували за поправку, запропоновану головою міжфракційного об’єднання «Тернопільщина» Романом Заставним.

  • Пройшла моя поправка щодо експорту олійних культур, яка дасть змогу налагодити переробку в Україні і додатково залучити в бюджет кілька мільярдів мита, – розповів для нашого видання Роман Заставний. – Я, як виробничник в минулому, переконаний, що на експорті сировини ми стійкої економіки не побудуємо. Вкрай необхідно розвивати переробну галузь і створювати додану вартість. Щоправда, з приводу моєї поправки триває дискусія із Адміністрацією Президента України. Не виключено, що вона буде переголосована щодо терміну вступу в дію.

Як розповів Роман Заставний, в кошторисі-2018 закладено зростання зарплат для освітян, продовження медреформи, враховані інтереси культурної та інформаційної галузей. Також передбачили закупівлю україномовних книжок для бібліотек Сходу, збільшення фінансування Суспільного мовника і вітчизняного кіно.

Нагадаємо, політик від «Народного фронту» Роман Заставний є представником Комітету з питань податкової і митної політики у Верховній Раді.

Коментарі вимкнені.