Як активісти вплинули на “моральний стан” тернопільських поліцейських

Наша поліція нас береже або кожен хвіст ховається по своєму, – виявляється активісти “Вільного Дністра” в суботу 11 березня не лише фізично вплинули на бетонні плити, але, як виглядає, повпливали на моральний стан ГУ Нацполіції в Тернопільській області. Так коментує публікацію поліції щодо захисту власника незаконної ГЕС в Скалі-Подільській Ромко Задорожний.

  • Стільки цікавої інформації, яка описує причини вивчати дії активістів та відкривати кримінальне провадження, та, виявляється, ТОВ “Сібекс”, яке наразі є порушником – вже без кримінальної справи, бо, бачте, роблять документи.
    Роблять документи, які за жодним законом (діючим/живим/не продажним) отримати просто ніколи і не зможуть. Чи зможуть!?
    Так от про хвости. В нас їх немає, ми обличь та намірів не ховали і не збираємось, а наші молоти діяли законно – ми просто прибирали славну річку Збруч.
    А от весь райвідділ Борщівський, купа цивільних, дві камери, 6-7 автівок(!) – і ваша ганебна втеча з Бережанки, де місцеві погрожували і вам – це ваші хвости. Смішні та не цікаві. Це було обличчя міліції. Тої колишньої. Тільки без надмірної наглості. І це не смішно. Це сумно.
    п.с. я класно відмітив Петро Тєстов – можна, наприклад, самовільно зайняти ділянку біля будівлі ГУ НП в Тернопільській області, побудувати там ларьок з шаурмою, а доблесні поліцейські будуть чекати поки я його узаконю?)

Коментарі вимкнені.