У Сергія Надала хочуть забудувати скверик на бульварі Куліша?

Не думали Тернополяни, що головний архітектор Тернополя Бесага та інститут «Діпромісто» не захочуть виявити існуючих: ні церкви; ні скверу по бульвару П. Куліша, про це йдеться у заяві ДемАльянс Тернопіль.

  • Та й мабуть уже нишком цей тандем потирав руки у передчутті наживи. Але громада міста, втомлена, за сім довгих років численними порушеннями законодавства України, при забудові міста, вчасно зорієнтувалась і вийшла на протест.
    Набута при цій владі сліпота міських чиновників вражає, адже вони ніколи не стверджують, що порушень не має, вони їх просто «не виявляють»! Проте порушення цілком реальні та стали масові, через які уже гинуть люди, хворіють діти, загублене майбутнє та перспективи міста.
    Отже зрозумівши, що зміни до генплану це афера для узаконення усіх порушень виконаних на користь окремих, пов’язаних із владою осіб, протестуючі та чесні депутати заставили голову, хоча з великим спротивом, відкрити карти. Із матеріалів, з жахом, стало зрозуміло, що тернопільська влада за сприяння інституту «Діпромісто» хоче, зокрема, забудувати житловими будинками сквер по бульвару П. Куліша та територію церкви. І якби не протест щодо інших ділянок, – громада б уже втратила цей сквер як багато інших.
    Тому громадо будьте пильними, влада Тернополя приховує публічну інформацію та обманює. Закони на Вашій стороні. Гуртуймося.
    Нижче фахівці політичної партії «ДемАльянс» подають посилання на порушення законодавства та пропозицію як нанести територію скверу та церкви на матеріали змін до генплану міста щоб врятувати їх.

Comments are closed.