Синдром війни на Тернопільщині або Хто більший патріот

5-6 липня мав відбутися Мистецький Фестиваль Патріотів «РУРИСЬКО».

У програмі Фестивалю-2014 було заплановано:

– виступи понад 20 українських гуртів – учасників Майданів під час Революції;

– бойові навчання від Бережанської Самооборони та батальйону «Тернопіль»;

– презентація всеукраїнської виставки картин «Майдан Гідності», фотовиставки «Борітеся-Поборете!» і експрес-виставки «Майдан Бережан»;

– проведення Літньої Народної Олімпіади;

– вогняне шоу «Революція»;

– спорудження криївки

та інші заходи…

* Частина коштів з продажу квитків мала піти на розвиток Української Армії.

** Для дітей, кримчан і переселенців зі сходу України – вхід безкоштовний...

24 червня відбулась двадцять сьома сесія Бережанської районної ради. 36 депутатів районної ради поставили тут свої підписи:

«ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ Бережанської районної ради до жителів Бережанщини.

Сьогодні Україна переживає нелегкий час, коли на сході України триває війна. Щодня ми здригаємося від страшних повідомлень про загиблих українських військових, які віддають свої життя за територіальну цілісність та незалежність держави у боротьбі з російськими диверсантами та місцевими сепаратистами. Гинуть молоді хлопці та зрілі чоловіки, мирне населення та навіть діти. Горе прийшло в сотні домівок по всій Україні. Жінки стають вдовами, а діти – сиротами. Але ми віримо, що українська нація незборима і мир наступить у нашій державі. Та поки не похоронений останній полеглий герой, ми не маємо права на спокій та радість. Своєю жертовністю, підтримкою військових, щирою молитвою до Бога за долю України ми наближатимемо мить перемоги.

Закликаємо громадськість Бережанщини, підприємців, рестораторів, керівників закладів культури відмінити, або обмежити проведення святкувань та розважальних заходів, фестивалів та імпрез. Християнська мораль та національна свідомість нехай будуть для нас вказівниками у ці тривожні для України дні.

Бережанці, нащадки січових стрільців та повстанців, будьмо гідні пам’яті полеглих героїв!

Слава Україні! Героям Слава!»

Враховуючи дане Звернення та розмови, які точаться довколо цієї теми, офіційно повідомляюємо, що 5-6 липня 2014 року мистецький фестиваль патріотів «Рурисько» не відбудеться.

Ми виносимо вдячність всім гуртам фестивалю «Рурисько», які на Майданах України підтримували дух волі та незалежності, а у нас – долучились до розвитку патріотичної ідеї фестивалю. Ми дякуємо за погоджені у літературній сцені та на мистецькій поляні всім учасникам, що сприяють розвитку фестивального руху України. Ми вважаємо, що об’єднання людей на фестивалях народжують і розвивають патріотизм в душах відвідувачів через музику та інші види мистецтва.
Організатори фестивалю «Рурисько» розуміють інших організаторів фестивалів, які також відмінили свою діяльність на літо 2014 року. Також ми обіцяємо інформаційну підтримку патріотичних фестивалів «Раковець», «Файне місто» та інших.
Ми дякуємо всім волонтерам фестивалю «Рурисько», які впродовж останніх місяців працювали для того, щоб зробити фестиваль найкращим, особливо новим волонтерам з інших міст, які максимально підтримували нас у всьому.
Несприяння фестивалю з боку влади грозить оргкомітету різними проблемами.

Попри патріотичний напрямок цьогорічного Фестивалю, організатори не йтимуть всупереч волі представників громади. А поки допомагатимемо Армії іншими способами, та проводитимемо інші патріотичні акції…

З повагою і надією на розуміння,

організатори мистецького фестивалю патріотів «Рурисько»

Коментарі вимкнені.