Сиротюк сьогодні нагадуватиме тернопільським депутатам про совість

Сьогодні має відбутись сесія міської ради на якій мають розглянути майже 200 проектних рішень. Одне з них є доволі цікавим.

Вчора  ввечері стурбовані мешканці одного з будинків по вулиці 15 Квітня звернулись в редакцію “Погляду” з проханням допомогти заблокувати питання,  яке мають винести на сесію міської ради. А саме про  продаж права оренди на аукціоні земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,6460га за адресою вул.15 Квітня, 15. Простими словами, між двома будинками, де зараз ростуть дерева, планують будувати ринок.

“Погляд” звернувся за коментарем до депутата цього округу Михайла Сиротюка, який підтвердив, що там дійсно хочуть будувати ринкову інфраструктуру, при тому не врахувавши позицію тернополян.

– Я намагатимуся заблокувати це рішення. Тому, якщо депутати матимуть совість, то вони його не підтримають, каже депутат.

 

-1 thoughts on “Сиротюк сьогодні нагадуватиме тернопільським депутатам про совість

 • 08:55 | 12 червня, 2014 at 08:55
  Permalink

  Говорили-балакала, сіли-заплакали! Усі боролись і відстоювали продаж землі через аукціони. Якраз так і робить міська рада! І знову комусь щось не подобається? Це ж наповнення буджету!!!

 • 11:22 | 12 червня, 2014 at 11:22
  Permalink

  Михайло порядний чолоік на мою думку до нього прислухаються депутати!

 • 21:10 | 12 червня, 2014 at 21:10
  Permalink

  Михайло молодчина, поважаю таких людей, побільше таких депутатів…

Comments are closed.