Те, що станеться за кілька днів, може привести до катастрофи, – Наталка Михно

7 лютого під час засідання Тернопільського прес-клубу заступник керівника Штабу національного опору Тернополя Наталка Михно розповіла пр те, що Майданом зараз користується влада, торгуючись і з Європою та Росією.

Абсурдність ситуації вся в тому, що на сьогоднішній день ми дуже чітко все усвідомлюємо: наша влада, яка є має під  собою суди, прокуратуру, нахабно знущається зі свого народу. На жаль, за два місяці, ми вже до цього звикли. Я повернуся до виконавчого комітету, який був утворений і до народної ради Тернопільської області. Ви пам’ятаєте, що суд відмінив рішення прийняті на сесії обласної ради, тому нам потрібно було виходити із тієї ситуації іншим чином – утворено міжфракційне об’єднання, ми підсилили себе депутатами, утворена нова рада, яка має президію (троє осіб – керівники фракцій) та виконавчий комітет. До виконавчого комітету можуть увійти люди, які справді хочуть працювати. Хочеться звернутися до політичних лідерів, громадських активістів та людей – приходьте, будь ласка, до виконавчого комітету, щоб працювати. Я розумію, що легше десь збоку кричати, ображатися, критикувати – цього ми навчилися за 22 роки того стільки, що боляче на все це дивитися. Коли входиш в реалії політичного життя м. Тернополя починаєш усвідомлювати яка підпільна та підла боротьба ведеться владою і, яка жахлива несправедливість час від часу буває від тих людей, про яких нормально думаєш. Ми маємо чітко усвідомити, що на сьогоднішній день тому чоловікові, який називається українським президентом і тій владі, яка сьогодні є, вигідно торгуватись між Європою та Росією, виторговувати в обох гроші, а користатися, на жаль нами, нашим Майданом, нашими радикальними настроями і топити нас. Вони думають, що треба обов’язково посварити громадське суспільство з опозицією з народом.

Ви дуже добре усвідомлюєте, що коли приїжджає К. Ештон починається агресивна діяльність. Не хочу називати того чоловіка уркою, але так воно є. Може ми думаємо, що він діє як якийсь дебіл, але справді він діє дуже хитро. Він торгує між тими і тими, влада йому допомагає, а ми, в кінцевому результаті сваримось. Прошу всіх проаналізувати, що діється в Києві, щоб таке саме не відбувалось у нас. Йдеш вечірнім містом, гадаєш, що все добре, але ти усвідомлюєш, що ці служби теж не сплять – вони чіпляють нас, наші родини, відбувається підла, підступна, та провокаційна війна. Зрозумійте, те що станеться за кілька днів може привести до катастрофи, як в Україні, так, зокрема, і в Тернопільській області теж. Ті погроми, що відбуваються в столиці, те, що звинувачують правий сектор та опозицію – то є насправді жахливо.  Це дуже серйозно.

-1 thoughts on “Те, що станеться за кілька днів, може привести до катастрофи, – Наталка Михно

  • 21:43 | 8.02.2014 о 21:43
    Permalink

    Наталю, добре, що Ви зачепили це питання. Важливо, що з болем у серці, але без критики побратимів…

Коментарі вимкнені.