Тернопіль: багатоповерхівка без згоди мешканців чи спортивний майданчик з деревами

До об’єднання громадських організацій «Ядро» від громадян  надійшло звернення про черговий скандал  із забудовою міста Тернополя. Поряд  будинку (вул.Будного , 50)  знаходиться  невеличкий  клаптик  землі з деревами. Через корупційну схему (без аукціону) дану землю передають з фондів міської ради Тернополя нікому невідомому комунальному підприємству.

Останнє, в свою чергу, укладає договір підряду з приватним підприємством на будівництво, – розповідає голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Тарас Білан.

Як кажуть росіяни: кому война, а кому мать родна. А я скажу по іншому: поки народ віддає останнє бійцям АТО, хтось в міській раді безсоромно розкрадає багацтва громади…

Втім Тернопілька мерія  допустилась певних помилок в цій оборудці. Зокрема : відсутнє погодження сусідніх землекористувачів – будинку номер  50, по вул. Будного.

Ініціативна група громадян, у вівторок , 05.08.2014р. о 15.00год. вирішила  завітати до Тернопілької міської ради (вул. Листопадова,5) з проханням:

 1. Надати копію документу про погодження меж ділянки сусідніми землекористувачами.
 2. В випадку відсутності останнього вимагати звільнення з займаної посади чиновника , який підготував та виніс на розгляд сесії Тернопільскої міської ради проект рішення без повного пакету документів.
 3. Відкриття кримінального провадження з цього питання.

 P.S.  В ніч з неділі на понеділок невстановлені патріоти знесли огорожу навколо будівництва…

Далі буде…

-1 thoughts on “Тернопіль: багатоповерхівка без згоди мешканців чи спортивний майданчик з деревами

 • 09:30 | 4.08.2014 о 09:30
  Permalink

  Люди живуть в місті і забувають, що в місті по сусідству будують інші будинки.

  • 14:47 | 5.08.2014 о 14:47
   Permalink

   Володя ти шось дуже багато по цьому будівництву хвалебних од співаєш ти бува не кум Надала!!! По якому нафіг сусідству в нас під вікнами будуть будувати, а вони в Нас спитали чи Нам такі сусіди потрібні!!!

Коментарі вимкнені.