Тернопіль підтримав законодавчі ініціативи народних обранців

Співголова МДО з реформування податкового, митного та земельного законодавств України, народний депутат Вадим Івченко спільно з Головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною
підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Сторони домовились працювати в напрямку підвищення якості земельного законодавства, вдосконалення і спрощення процедур у сфері земельних відносин, а також розвивати системи землекористування.

Парламентар Вадим Івченко наголосив, що підписаний документ надасть можливість консолідувати зусилля парламенту та профільних комітетів у питаннях розробки Стратегії розвитку земельних відносин в Україні до 2020 року. За його словами, головний акцент у співпраці слід зробити на нормативно -правовій роботі. Перш за все, це вдосконалення чинного законодавства щодо децентралізації повноважень у сфері земельних відносин, розвиток орендних відносин на землю та активізації земельних торгів.

Нагадаємо, раніше Міжфракційне депутатське об’єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавств підписало відповідні Меморандуми про співпрацю з Національною аграрною академією наук України, Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Коментарі вимкнені.