Тернопіль розслідує «темну» у день виборів

У Тернополі створили спеціальну комісію щодо вивчення причини знеструмлення двох мікрорайонів міста у день виборів

Відповідне розпорядження підписал міський голова Сергій Надал. До складу комісії увійшли представники управління надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, ВАТ «Тернопільобленерго» та  правоохоронних органів.

Сам Надал висловив сподівання, що ситуація, що склалася у день виборів, – «не спроба спотворити результати волевиявлення громадян, а неприємний збіг обставин».

Спецкомісія в стислі терміни має вивчити причини знеструмлення міста, результати комісії буде оприлюднено.

«Якщо висновки комісії свідчитимуть про те, що хтось використовував брудні виборчі технології для фальсифікації результатів голосування, то ми будемо звертатись у правоохоронні органи для притягнення винних до відповідальності», – підкреслив Надал.

Нагадаємо, 28 жовтня 12 трансформаторних підстанцій залишилось без електричного живлення, що становить 15% споживачів. Зокрема, без електроенергії залишився мікрорайон«Східний», на якому знаходиться чотири виборчі дільниці (СШ №10, 18, БК «Залізничник», Палац спорту). У ніч з 28 на 29 жовтня знеструмленим залишився і масив «Дружба», на якому розташовані шість виборчих дільниць. Усі підстанції, на яких сталася аварія, обслуговує ВАТ «Тернопільобленерго». Для ліквідації аварій першими на проблемні ділянки виїхали працівники відповідальних служб міськради. На даний час усі аварії ліквідовані.

Коментарі вимкнені.