Тернопіль залишився без тютюнових виробів, – громадські активісти блокують склади компанії «Мегаполіс»

Сьогодні, 12 січня, громадські активісти проводять у Тернополі акцію блокади складів російської компанії «Мегаполіс» – монополіста тютюнового ринку України та спонсора виробництва зброї для російського агресора. Про це розповідає керівник Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик.

Акція розпочалась о 5:00 ранку і триває за адресою м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 1.

Ми блокуємо склади «Мегаполіса», перешкоджаючи таким чином доставці продукції компанії до торгових точок. Учасники акції: Самооборона Майдану Тернопільщини, ТО ВО «Автомайдан», «Правий Сектор» Тернопільщини, ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», цивільний корпус «Азов», ГО УНСО.

Комапанія «Мегаполіс» є монополістом на ринку оптової торгівлі тютюновими виробами в Україні, проте юридично такою не визнана. «Мегаполіс» займає близько 90% українського ринку, має більше 50 тисяч точок продажу цигарок. Компанія стала монополістом на ринку ще за часів правління В. Януковича та продовжує приносити прибутки його оточенню і після Революції Гідності. Та найрезонансніше те, що власником «Мегаполіса» є російський олігарх Ігор Кесаєв. А окрім тютюнового бізнесу Кесаєв контролює завод ім. В. Дегтярьова, що забезпечує російську армію технікою та зброєю. Таким чином, купуючи цигарки у цього монополіста, українці не лише збагачують кишені російського бізнесу, а й оплачують зброю для російського агресора на сході

Наші вимоги:

– розслідування Антимонопольного комітету України щодо монополізації українського ринку компанією «Мегаполіс»;

– розслідування щодо фінансування сепаратизму та тероризму «Мегаполісом», оскільки власник компанії володіє заводом зброї у Росії;

– застосування до ТОВ «Мегаполіс» Закону України «Про санкції»;

– відкриття справ проти замішаних в даному питанні поплічників «сімї», зокрема куратора бізнесу «Мегаполіса» в Україні Бориса Кауфмана.

Мизакликаємо активних громадян міста приєднуватись до акції.

Коментарі вимкнені.