Тернопіль збирає Штабу Військово-Морських Сил прості речі. Ви можете долучитись!

Тернопільский громадський інформаційно – координаційний пункт ВМС Збройних Сил України звертається до Тернополян в наступній справі:
В зв’язку з перебазування з м.Севастополя в м.Одесу є потреба в допомозі Штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Потрібні самі прості, банальні речі: канцелярські товари, папір, переноски (електричні), кабеля комп’ютерні (незалежно від довжини), ксерокси, принтери, комп’ютери. Ц і речі можуть бути не нові, навіть дуже старі, однак до моменту централізованого відновлення роботи штабу (3-5 місяців) вони можуть послужити на благо держави Україна.
У випадку, якщо ці речі в Вас є, і Ви готові допомогти, просимо телефонувати за номером тел. 0971136235, або приносити в каб.510, Облагробуд, вул.Крушельницька, 18 (навпроти бару 777).
По кожній речі буде складено акт прийомки передачі в трьох екземплярах: перший – на штаб ВМС ЗС України, другий – особі, що передала, третій голові ТОГО «Тернопільсікі підсумки» Білану Т.Б. , як особі, що відповідальна за передачу всіх товарно – матеріальних цінностей для Штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Для контролю руху коштів, після завершення перерахунку , матеріали будуть передані в Тернопільський обласний військовий комісаріат. Для перевірки – військовій прокуратурі .
Особисту відповідальність несе: Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Білан Тарас

Коментарі вимкнені.