Тернопіль з’єднається з Україною

Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” 14 вересня 2013 року проводять IX Всеукраїнську естафету ” Cпорт для всіх єднає Україну!”

Метою проведення велоестафети є пропаганда фізичної культури і спорту серед населення України та залучення до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя та залучення населення до проведення активного дозвілля.

На Тернопільщині учасники Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну!” стартують з набережної Тернопільського ставу в парку ім.Т.Г.Шевченка м.Тернополя (старт відбудеться біля флагштоків, де відбувався чемпіонат Європи з водно-моторного спорту) 14 вересня 2013 року о 9 год. 30 хв.

Далі учасники прямуватимуть за таким маршрутом: вул.Білецька, вул. Крушельницької, вул. К.Острозького, вул. Микулинецька, далі маршрут проходить селами В.Березовиця, В.Лука, Мишковичі, де відбудуться Всеукраїнські велосипедні перегони пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка.

Під час старту Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну!” в парку ім. Т. Г . Шевченка на набережній Тернопільського ставуз 10 год. відбудуться спортивно-масові заходи, зокрема змагання з вуличного баскетболу, флорболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, роликових, ковзанів, легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Тернополя навколо острівця “Чайка”, перегони на лижеролерах. А на спортивних майданчиках ФСТ “Динамо” відбудуться змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, міні футболу та великого тенісу.

А представники Тернопільської області попрямують до столиці нашої держави м.Києва, де спільно з учасниками з усіх областей України, візьмуть участь у святкуванні Дня фізичної культури і спорту.

Організовують заходи на Тернопільщині Управління з питань фізичної культури і спорту, Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”та Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Коментарі вимкнені.