“Тернопільбуд” віддає гуртожитки не з власної доброї волі, а через тиск громади! Ще й не усі!”

Сьогодні під час сесії міської ради депутати заслухали представника мешканців гуртожитків “Тернопільбуду” – Наталію Дрозд:

Сьогодні на ваш розгляд виноситься рішення щодо прийому в комунальну власність кімнат у гуртожитках Товариства з обмеженою відповідальність «Тернопільбуд».

Винесення цього питання на розгляд сесії – це наша значна перемога. Не дивлячись на шалений опір власника приватного підприємства ТОВ «Тернопілбуд» пана Василя Лила міський голова Сергій Надал зумів нам допомогти і для значної кількості людей відкривається шлях до безкоштовної приватизації помешкань, в котрих люди прожили багато-багато років! Тому, щиро дякуємо Вам, Сергій Віталійович і тим депутатам, котрі нам допомагали і допомагають у цій боротьбі.

Але дуже важливо наголосити на кількох моментах:

 По-перше, «Тернопільбуд» робить це не з власної доброї волі, а через тиск громади.

По-друге, «Тернопільбуд» передає не цілі гуртожитки з усіма кімнатами, як це передбачено в Законі «Про забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків», а лише частину кімнат. Причиною є те, що частина кімнат в порушення Законодавства вже була продана за гроші, а частина в процесі продажу або ж на частину кімнат у власників «Тернопільбуд» якісь інші плани. Після того як ми ознайомились з проектом рішення по передачі кімнат нами відразу було виявлено кілька кімнат, мешканці котрих не розуміють чому їх кімнати «Тернопільбуд» вирішив залишити собі!

По-третє, ми не почули чітких відповідей на питання на якій підставі приватні власники ввели в статутний капітал ПРИВАТНОГО підприємства колишні державні гуртожитки. А після того як вони «помилково прихватизували» гуртожитки, вони не лише відмовились згідно чинного законодавства вивести їх з статутного капіталу, але й почали їх ПРОДАВАТИ! Ми переконані, що такою «обородкою» мала б зацікавитись прокуратура! Адже прокуратура у нас вже з народом?

По-четверте, не дивлячись на гучну рекламу професійності будівельного підприємства «Тернопільбуд», їхні гуртожитки на даний момент перебувають у занедбаному, а подекуди у жалюгідному стані. І це не дивлячись на багаторічне збирання з людей немалої оплати за проживання у гуртожитках.

І по-п’яте, це моральна складова. Власники колишнього «Комбайнового заводу» та «Текстильника», котрі не є тернополянами ще в 2008-му році безкоштовно передали усі гуртожитки з усіма кімнатами передали в комунальну власність  міста, а наш земляк-тернополянин власник «Тернопільбуду» Василь Лило змусив нас відстоювати власні інтереси в усі можливі способи.

У нас не було намірів піднімати питання моральних аспектів процесу приватизації чи прихватизації колишнього державного тресту «Тернопільбуд», але маємо передчуття, що якщо теперішній приватний власник підприємства Василь Лило не зрозуміє, що по питанню гуртожитків він зробив в минулому багато помилок і продовжує робити нові продаючи колишнє державне житло, котре люди мають право отримати безкоштовно, то доведеться і з цього приводу проводити детальний публічний аналіз яким чином у родини Лила опинилось в руках понад 90% власності підприємства.

 Отож, наші вимоги до Вас, шановні депутати, наступні:

 1. Пропоновані «Тернопільбуд» кімнати в гуртожитках прийняти в комунальну власність.

2. Звернутись до ТОВ «Тернопільбуд» щодо передачі в комунальну власність усіх без винятку непроданих житлових та нежитлових приміщень в комунальну власність як це і передбачено в законодавстві.

3. Одержати від ТОВ «Тернопільбуд» письмове зобов’язання в річний термін провести капітальний ремонт гуртожитків. У випадку неодержання сьогодні такого письмового зобов’язання з вказанням дат ремонтів кожного з гуртожитків та нерозпочатку капітальних ремонтів гуртожитків протягом найближчих двох місяців припинити підтримувати на сесіях усі звернення приватної будівельної компанії ТОВ «Тернопілбуд». Зазначимо, що питання «Тернопільбуду» розглядаються і на сьогоднішній сесії.

 

Ще раз дякуємо міському голові за його зусилля і допомогу в вирішенні наших проблем!

-1 thoughts on “ “Тернопільбуд” віддає гуртожитки не з власної доброї волі, а через тиск громади! Ще й не усі!”

 • 10:54 | 12.06.2014 о 10:54
  Permalink

  Лило взяв і придумав собі, що може частину кімнат в гуртожитках собі залишити? Взагалі припух?

 • 11:09 | 12.06.2014 о 11:09
  Permalink

  Лило чмо!
  Добре, що надал зайняв чітку позицію на захист тернополян

 • 11:20 | 12.06.2014 о 11:20
  Permalink

  Надал молодець не чикав від нього такого поступку! Лило безмозгле тупе чмо яке потрібно гнати не те що з міської ради а в загалі з Тернополя!!

 • 19:38 | 12.06.2014 о 19:38
  Permalink

  У позитивному завершенні цієї історії протяжністю у 15 років є багато людей , які приклали максимум зусиль для її вирішення. Ми, жителі цих будинків дуже вдячні і Надаллу і багатьом депутатам , які підтримували нас у цій нелегкій боротьбі із Лилом. Окрема подяка і повага від нас депутатам місьради Івану Сорокаліту та Попадину, Ландяку, Карпанському і депутату ВР Олексію Кайді. Також журналісту РІА Андрію Шкулі та п.Надії , журналістці інтернет-газети “Погляд”. Дякуємо вам, наші помічники, без вас процес був би довгим і невідомо як би вирішився для нас.Підставити плече ближньому – це велика благість. У кожжного у житті є такий шанс – але мало хто ним користується. Дякуємо, що ваше надійне плече ближнього нам стало опорою і дало поштовх до боротьби із таким позитивним результатом.! Хай вам Бог дає здоровья і благословляє ваш кожен життєвий крок! Слава Україні і Слава Українцям! Слапва Тернополянам, які попри всі життєві труднощі не втрачають людяність і любов, а реалізовують їх у вигляді допомоги ближньому!

 • 18:39 | 13.06.2014 о 18:39
  Permalink

  Всі вони брехуни!хабарники!злодії!Сьогодні дали завтра заберуть1Вони кормляться на чужому поті,крові і горбі!КОЗЛИ НАДАЛІВСЬКІ БРЕХЛИВІ !!!!!!!!!…….

 • 18:58 | 13.06.2014 о 18:58
  Permalink

  Всі вони брехуни,хабарники і злодії! Сьогодні дали завтра заберуть!Всі кормляться потом,кровю і чужим горбом!Суки лагерні!Щоб вони були прокляті гади Надалівські!!!!!!Вони будуть тікати як януковська криса!!!!

Коментарі вимкнені.