Тернопільщина готується відзначати свято-символ єднання українців

Як повідомив директор  департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації  Григорій Шергей, 22 січня в Тернополі та області відбудуться урочисті заходи, присвячені Дню Соборності України, – збори громадськості та святкові дійства за участю депутатів місцевих рад, керівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, покладання квітів, тематичні вечори.

«Традиційно 22 січня проведуть урочистості з нагоди свята на кордоні з Хмельницькою областю у Підволочиському районі, – констатував Григорій Платонович. – Також у храмах краю цього дня молитимуться за Україну. У Державному архіві Тернопільському області діятиме тематична виставка».

Заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра наголосив на необхідності проведення заходів – тематичних уроків, вечорів, лекцій, бесід, – у навчальних закладах області.

«Акт Злуки – це символ того, що ніколи і нікому не вдасться розділити українців. Це доказ того, що наша нація невмируща. Тому ми маємо докласти всіх зусиль, щоб відзначити свято на належному рівні, – зауважив Леонід Олексійович. – Особливу увагу варто звернути на наявність державних символів на адмінбудівлях у кожному населеному пункті краю. Адже всі ми повинні відчути, що це свято єдності, зміцнення державності і згуртованості».

Коментарі вимкнені.