Тернопільська громада вже готова до знесення незаконних будівель

Десятки об’єктів у файному місті споруджують на території дитячих майданчиків, парків, поблизу школи, під вікнами будинку. І все це за словами чиновників – законно.

Ми вже писали про скандал довкола забудови на Привокзальному майдані. Небайдужі городяни вже й пікетували будівництво в історичній частині міста і звертались до відповідних інстанцій. Але поки справу розглядають – будівництво триває.

«Прокуратура хоч сьогодні готова давати позов. Міліція вже давно веде кримінальне провадження. Але всі ці позови не можуть бути результативними без висновків Держархбудконтролю та Інспекції сільського господарства, яка сьогодні реформована, а  її повноваження передаються на іншу інспекцію.

Тобто одна інспекція вже не діє, інша ще не діє. Відтак витребувати належну оцінку щодо законності забудови – ми не можемо. А будівництво тим часом триває», – каже депутат міськради Наталя Карпишин.

Активісти кажуть, у цій ситуацію в першу чергу винні депутати міськради, які завдяки добре спланованій схемі виділяють земельні ділянки. Але не менша відповідальність лежить і на забудовнику.

«У цій ситуацію також потрібно говорити із забудовником. Адже він бачить спротив громадськості, але ніяк на нього не реагує. Людей доводять до точки кипіння. Вочевидь треба діяти за прикладом київських активістів. Коли там громада самотужки знесла незаконно збудовану девятиповерхівку. Можливо такий наглядний приклад  – забудовники швидше засвоять»

Тернополяни

-1 thoughts on “Тернопільська громада вже готова до знесення незаконних будівель

  • 10:39 | 10.07.2015 о 10:39
    Permalink

    Та новина вже на всіх сайтах засвітилася! Я розумію, шо в нас всьо під вибори, але ви вже би могли скинутися, “шановні активісти”, і замість тупого піару долучитися до ремонту доріг, або дітей учасників АТО відправити на відпочинок! Контролери!

  • 17:30 | 10.07.2015 о 17:30
    Permalink

    Та активістка Карпишинка тільки перед камерами триндитіти вміє, а результатів її роботи не видно? Надоїв той дешевий піар.Краще б справді відправила дітей учасників АТО на вілпочинок!

Коментарі вимкнені.