Тернопільська обласна бібліотека поповнилася новим науково-популярним виданням — «Замки Тернопільщини»

Фонд відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки поповнився новим науково-популярним виданням «Замки Тернопільщини».

Книга побачила світ у харківському видавництві «Фоліо». ЇЇ автори – Марина Ягодинська – археолог, кандидат історичних наук, директор Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини та Богдан Строцень – археолог, кандидат історичних наук, директор підприємства «Подільська археологія» НДЦ «Охоронна археологічна служба України» інституту археології НАН України.

Тернопільщина – унікальний край, розташований на перехресті шляхів із заходу на схід, з півночі на південь. Через те споконвіків він перебував у вирі подій, пов’язаних із європейською історією, зокрема і середньовічною. Саме тому тут було збудовано найбільше замків та фортець і найбільше їх збереглося до наших часів.

В книзі розповідається про історію замків, їхню роль у місцевій та європейській історії, наведено нові дані – результати археологічних досліджень, під новим кутом розглянуто вже відомі факти. І в результаті ви маєте змогу познайомитися з частиною нашої, більш реальної історії, отримати цікаву інформацію про замки та інші оборонні споруди, розташовані на території Тернопільської області. Видання супроводжується багатим ілюстративним матеріалом.

Коментарі вимкнені.