Тернопільська облрада поскаржилися в адміністрацію Януковича на свого губернатора

Тернопільська обласна рада прийняла рішення поскаржитися до Адміністрації Президента України на те, що голова облдержадміністрації Валентин Хоптян ігнорує сесійні засідання.

Відповідне протокольне доручення дав на сесії голова обласної ради Олексій Кайда після пропозиції керівника фракції ВО «Свобода» Олега Сиротюка.

Той зазначив, що звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2011 рік і проект аналогічної програми на 2012 рік, за законом про місцеві адміністрації, повинен представляти саме голова ОДА.

«Наша фракція наполягає на особистій присутності В.Хоптяна, оскільки до нього накопичилося вже дуже багато питань. Оскільки його немає, це питання пропонуємо перенести на чергове пленарне засідання. Крім того, пропоную звернутися до Адміністрації Президента, щоб вони допомогли визначитися голові обладміністрації. Якщо з Адміністрації Президента нам прийде лист, що голова ОДА не повинен звітувати перед депутатами, тоді нехай вони так напишуть », – заявив Сиротюк.

За його пропозицію проголосували 52 депутати.

Нагадаємо, на попередніх сесіях депутати неодноразово висловлювали стурбованість тим, що Хоптян не відвідує сесії облради.

Після появи на пленарному засіданні і виступу 6 березня Хоптян відразу залишив сесійну залу, не давши можливості депутатам поставити йому запитання. При цьому він пообіцяв відповісти на всі питання на черговому засіданні.

Як повідомлялося, за каденції Януковича Валентин Хоптян – вже четвертий губернатор, якому доручали керувати Тернопільщиною.

Коментарі вимкнені.