Тернопільська прокуратура викрила земельний дерибан на десятки мільйонів

Обласні чиновники готові віддати під забудову і ліс, і пам’ятку археології.

Прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич розповів журналістам про кримінальні правопорушення у сфері земельних правовідносин, які вдалося розкрити останнім часом.

Земельну ділянку у парку Загребелля  загальною площею 2, 54 га та  вартістю 8 млн 107 тис грн. вивів з лісового фонду керівник одного з відділів Держземагентства в області. Чиновнику оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).На даний час прокуратурою області скеровано до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади. На разі клопотання судом не розглянуті

Також прокуратурою області повідомлено про підозру колишньому керівнику ще одного з відділів Держземагентства в області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

Внаслідок службової недбалості посадовця з власності територіальної громади незаконно відчужено землю площею 2,26 га, вартістю  понад 900 тис. грн. Три земельні ділянки у селі Підгороднє незаконно віддали у власність трьом громадянам. На даний час прокуратурою готується повідомлення про підозру.

У Заліщицькому районі працівники сільської ради та відділу Держземагентства в області незаконно передали для ведення особистого селянського господарства у приватну власність земельну ділянку, на якій знаходитьсябагатошаровапам’ятка археології площею 0,2053 га, вартістю понад 12,5 млн. грн.

Такожтриває розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення посадовими особами Тернопільської РДА та відділу Держземагентства в області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Внаслідок протиправних дій посадових осіб з власності територіальної громади було незаконно відчужено землю площею 0,64 га, вартістю  понад 250 тис. грн. у селі селі Ступки.

 

Коментарі вимкнені.