Проїхали 150 км, аби запросити тернополян на перше відкриття туристичного сезону

11 травня у Тернополі презентували туристичний Луцьк.

Головний спеціаліст управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради Ліна Остапчук, та начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Наталія Бунда розповіли тернопільським журналістам, що цьогоріч в їхньому місті вперше відкривають туристичний сезон. Основні святкові заходи з цієї нагоди проводитимуться три дні – з 18 по 20 травня. Представники Луцької міської ради люб’язно запрошували тернополян не лише в ці дні, а й протягом усього року. Вони передали місцевим журналістам слова міського голови Миколи Романюка, котрий запропонував відкрити туристичний сезон у Луцьку і… більше не закривати.

Цікавинками, що однозначно сподобаються не лише мешканцям Луцька, а й тернополянам, стануть екскурсії з відомими волинянами. Так, від ранку до вечора у різні години, безкоштовними екскурсоводами буде письменник Володимир Лис. Він, за словами, Ліни Остапчук, буде цікавим для більш поважної публіки.

Далі Луцьк очима іноземця покаже волонтер Корпусу миру США – Террі Меттісон, який уже два роки живе в цьому місті і вважає його ідеальним для туристів.

Відома у місті телерадіоведуча Вікторія Жуковська поведе бажаючих у ті місця рідного міста, де найкомфортніше почуватиметься молодь.

Лідер луцького гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк покаже усім охочим Луцьк неформальний.

Також у Зоряному сквері міста облаштують місце для спілкування з 68-річним краєзнавцем Вальдемаром Пясецьким.

Головною родзинкою першого відкриття туристичного сезону у Луцьку стане театралізована хода центральною вулицею міста, назва якої, за всю її історію змінювалася аж 15 разів. Організатори запланували, що весь характер зможуть показати актори молодіжного театру, які створять інтерактив та преставлятимуть різні образи вулиці.

Представники Луцька розповіли також, що на тих тернополян, котрі відвідають місто у час святкових заходів, очікують приємні несподіванки. Адже до відкриття міста для туристів активно долучився і сектор бізнесу. Так, можна отримати і знижки в місцевих готелях, подарунки в кав’ярнях, піцеріях, безкоштовні години розваг у комплексах відпочинку.

Весь перелік заходів, які відбудуться протягом 18-20 травня, та увесь рік в Луцьку, налічує понад 12 фестивалів, а також різноманітні виставки, ярмарки, майстер-класи, арт-інсталяції, тощо.

Ліна Остапчук попередила тернопільських туристів, що лучани – оптимісти, і сподіваються на хорошу погоду. Тому, навіть якшо буде хмарно та дощитиме – заплановані святкування відбудуться, адже, за її словами, якшо хороша організація заходу, то ніяка погода не може зіпсувати свята.

Люба Вовк, «Погляд»

Коментарі вимкнені.