Тернопільська родина менш духовна, чим кримська парочка, яка відмовилась від цивілізації. Враження від шоу “Міняю жінку” (відео)

міняю жінку Тернопіль

“Ледь не до сліз розчулило шоу “Міняю жінку”. Виявляється, люди в палатках-печерах значно нормальніші за тих, які живуть в домашньо-стабільно-комфортних умовах, але вже давно втратили душу”. Так коментують глядачі перший епізод восьмого сезону“Міняю жінку”.

У цій програмі жінками помінялись  набожна родина з села Мишковичі Тернопільської області та сім’я відлюдників з Фороса. Кримська парочка чотири роки тому відмовилася від досягнень цивілізацій та соціальних обов’язків. Вони живуть лише собі на втіху, подорожують лісами-морями та ночують у печерах. На Тернопільщині родина, навпаки, примножує матеріальні блага та живе заради дітей. Вдома всім заправляє мама, вона вдало керує не тільки чоловіком, а й місцевим хоровим колективом.

Свобода у грошах чи у головах? У чому таємниця подружнього щастя? 7 днів на межі. Чи витримає нова мама відсутність душу, газової плити та даху над головою? А також, за що відлюдники не люблять соціум та чого бояться порядні західні чоловіки? Чи погодиться хормейстер (мама з Тернопільщини) купатися з новим кримським татом голяка? Чи зможе нудистка Аліса зварити борщ не в польових умовах, а на справжній кухні з газовою плитою? Як відреагує нова мама з печер на пропозицію тернопільського тата перевірити її у лікарні на інфекції?

Все це дивіться у відео:

Легендарне реаліті-шоу “Міняю жінку”, де немає постановок, підставних артистів та декорацій, щовівторка буде вражати новими історіями. У восьмому сезоні, як і раніше, будуть мінятися господинями контрастні родини: з різним соціальним становищем, світоглядом, ставленням одне до одного, до інших людей, до роботи та до кар’єри; з різним способом життя, поглядами на виховання дітей, харчування, відпочинок.

Коментарі вимкнені.