Тернопільська суддя Надія Дерех спонукає адвоката бути паталогоанатомом

Адвокат Ростислав Небельський у мережі Фейсбук діляться інформацією  про перебіг однієї із найрезонансніших судових справ у Тернополі.
Мова йде про дискримінацію дітей за місцем реєстрації: влада так званих “націоналістів” вважає, що має право відступити від норм Конституції, які гарантують безоплатність освіти, вимагаючи оплати за тих дітей, котрі не мають міської “прописки”.
Справа, що тягнеться ще з липня, є елементарною, адже варто оцінити наказ Управління освіти і науки на відповідність законодавству, на засідання приходить велика кількість слухачів та журналістів, і ось вчора мало би відбутися перше засідання по суті, а з огляду на нескладність справи водночас і останнє.
Проте дивним чином не з’являються представники ні Управління освіти, ні Тернопільської міськради. Управління навіть не повідомило про неявку, міська рада просила відкласти розгляд, не наводячи жодних причин, не те що поважних.

  • За законом справа однозначно має слухатися, та суддя Надія Дерех нагло відкладає розгляд, вже на листопад. Їй однаково на правила процесу, на численність тих, хто втретє приходить на засідання в очікуванні правосуддя, на резонансність справи (бо питання стосується десятків тих, кого міська влада поставила у невизначеність), врешті – на час адвоката.  Звісно я заявлю судді відвід, звісно напишу скаргу, та це, на мій погляд, не змінить ситуацію. Таким-то чином доводиться юристам бути ще й паталогоанатомами, маючи справу з трупом українського правосуддя, який досі намагаються оживити обрядами кваліфікаційних оцінювань та іншого роду дурні, – пише адвокат.

Коментарі вимкнені.