Джерело у Ступках висихає через мецената?

Було колись в Ступках гарне джерело. Гарне в функціональному сенсі – вода з нього текла як бурхлива річка. І тут якийсь грішник вирішив купити собі квиток до Раю, збудувавши релігійну споруду на тому “намоленому” любителями джерельної води місці, у мережі Фейсбук пише Андрій Тернопіль.

  • І ніби все добре,бруківка,чотири трубки вмурував у камяницю. Ну понаставляв фігурок, скриньок, хрестиків та іконок – та Бог з ним. Може справді йому так легше на душі. Але ж фак, з кожним роком води стає все менше та менше. То три трубки текло, четверта цюрчала. То дві текло – дві цюрчало. Зараз дві не працюють взагалі, а дві ледь-ледь. П’ять хвилин пляшку набирає п’ятилітрову. Замулилось мабуть. Ще трошки, і можна буде квіти носити, на могилу джерела.
    Висновок. От на хрена пхатись. Колись довбані сектанти “джерелісти” пустили свої криві рученята до джерела на співучці. Збудували халупень, а джерело знищили. В Ступках те саме зробив Степан,”меценат”.  Ставте собі ті каплиці на городі. Не пхайтесь до природи!

Коментарі вимкнені.