Тернопільські депутати вказують міліції, скільки протоколів складати?

В час наближення свят громадяни часто звертаються до депутатів міської ради з приводу незаконної торгівлі по вулицях Живова і Шептицького.

Депутати виїжджали на місце і зафіксували більше сотні “точок”, де здійснювали незаконну торгівлю на тротуарах. А деякі з цих “точок” узагалі перетворилися на стаціонарні. Проте кількість протоколів, які оформили правоохоронні органи – близько одного протокола в день. Про це на сесії міської ради повідомив свободівець Олег Напора.

Депутат попросив головного міліціонера Тернополя Олександра Хілюка посилити роботу міліції в цих місцях, адже зараз тут розпочинається незаконна торгівля піротехнікою, неперевірені харчі.

– Просимо посилити цю роботу і збільшити кількість протоколів з одного до 10-15 в день. І припинити незаконну торгівлю в цих місцях.

На це головний міліціонер Тернополя Хілюк Олександр відповів, що позитив у цьому напрямку існує, в порівнянні з минулими роками. Спільно з управлінням торгівлі і муніципальною міліцією на сьогоднішній день  проведено дуже багато рейдів.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.