Тернопільські «муніципали» у трійці кращих

Сьогодні відбувся дев’ятий тур футбольної Другої ліги в якому ФК «Тернопіль» приймав білоцерківський «Арсенал-Київщина». Обидві команди нещодавно (7 серпня) зустрічались у м. Біла Церква в рамках 1/32 фіналу Кубка України. Тоді мінімальну перемогу 0:1, завдяки голу Тараса Семенця, здобули наші земляки.

До сьогоднішнього матчу команди підійшли з різних сторін турнірної таблиці: «Тернопіль» був на 6 сходинці, а «Арсенал-Київщина» – на 13.

Незважаючи на різне турнірне становище перша половина пройшла більш-менш рівно, хіба-що той же Т. Семенець міг забити головою.

Зате після перерви почався гольовий бум. Буквально за чотири хвилини (в період з 54 по 58 хвилину) було забито три м’ячі. Спершу забили господарі (С. Клекот), через дві хвилини С. Рябцев зрівнює рахунок, а ще через дві – виходять вперед наші «муніципали» (С. Атласюк). А до розгромного рахунок довів І. Курило, який, на 84 хвилині, забиває після розіграшу кутового.

Домашня перемога тернопільської команди стала п’ятою в цьому сезоні та перемістила відразу на третій щабель таблиці. Правда в спину їм дихає «Шахтар» Свердловськ, який теж має 17 очок, правда наші футболісти забили на 4 м’ячі більше.

«Погляд» вітає молоду тернопільську команду з черговою перемогою.