Тернопільські нововведення

У перинатальному центрі Тернопільської міської лікарні №2 розпочалася видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у медичному закладі. Це стало можливим завдяки співпраці Тернопільської міської ради та управління юстиції у Тернопільської області. Також у цей день лікарні вручили сертифікат якості ISO 9001, яким підтверджується дотримання медичним закладом європейських норм та стандартів.

«Видача свідоцтв про народження у лікарні зменшує будь-які незручності для батьків та створює комфортніші умови при оформленні документів, – розповідає міський голова Сергій Надал. – У Тернополі діє комплексна програма «Здоров’я тернополян», у якій передбачено цілий ряд заходів – і ремонтів у медичних установах міста, і придбання нового обладнання, і надання послуг, які повинні бути максимально наближені до тернополян».

Для того, щоб отримати свідоцтво про народження дитини у пологовому відділенні батькам необхідно подати наступний перелік документів: медичне свідоцтво про народження дитини, паспорт матері та батька дитини та його ксерокопію, свідоцтво про шлюб та його ксерокопію.

Прийом документів та видача свідоцтв у приміщенні медичного закладу здійснюється працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського міського управління юстиції у вівторок, середу, четвер та п’ятницю з 11 до 13 год.

Коментарі вимкнені.