Тернопільські школярі навчатимуться правильно користуватись коштами

Низку цікавих занять, тренінгів та лекцій проведуть в Тернополі, щоб діти знали як розприділяти гроші, вміли заощаджувати і накопичувати.
Навчатимуть основам фінансово-банківських систем учнів старших класів. Відтак, для залучення якомога більше дітей, наприкінці лютого представники різних навчальних закладів і організацій підписали Меморандум про співпрацю у сфері підвищення фінансової грамотності населення в Тернополі.
Меморандум об’єднав ГО «Міщанське братство», кафедру фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, Галицький коледж ім. В. Чорновола, Українську гімназію ім. І. Франка, Тернопільську СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням економіки і ЗОШ №18.
«Здавна, головна задача організації «Міщанське братство» – просвітництво. Але з настанням критичної ситуації на сході України ми повністю віддались допомозі бійцям АТО. А зараз бачимо, що забули про молодь, що дітям, задля повноцінного життя, недостатньо лише стандартної шкільної науки. Мало хто знає як розширити масштаби використанняфінансів, як зміцнити захищеність споживачів фінансових послуг, в кінці-кінців навіщо сплачувати податки», – пояснює голова ГО «Міщанське братство» Юрій Войтович.
Одним з напрямків роботи стане подальше функціонування між університетського соціального проекту «Тролейбус щастя: фінансово-грамотний маршрут». Відтак, тут збираються оновити та розмістити пізнавально-навчальну й просвітницьку інформацію, яка буде цікавою і для дітей, і для дорослих.
«В рамках нашого проекту будуть організовані пам’ятні дні та заходи на зразок «Global Money week», Тиждень фінансової грамотності, День фінансиста й низка інших. Мета – формувати в молоді високу культуру, підвищення їхніх знань, виховувати їх впевненими і цілеспрямованими», – підкреслює завідувач кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тетяна Кізма.
Серед ідей є створення консультаційного центру «Управління особистими фінансами», діяльність якого полягатиме в наданні безкоштовної допомоги в сфері особистих фінансів різним верствам населення.

Коментарі вимкнені.