Тернопільські студенти сплели 15 метрів маскувальної сітки та купили 50 балаклав

Доброю традицією серед студентства ТНПУ стала участь у різноманітних благодійних акціях, в тому числі й тих, що спрямовані на підтримку української армії та добровольчих батальйонів, які відбувають службу в зоні АТО. З ініціативи студентського профкому та студентів-активістів педагогічного вузу вже відбулася благодійна ярмарка, КВН, було сплетено близько 15 метрів маскувальної сітки. Частину коштів, отриманих у результаті проведення Студентської ліги КВН м. Тернополя було перераховано на картковий рахунок Сеньовської Надії Леонідівни – викладачки кафедри педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету, чоловік якої, Олександр, отримав важке поранення, перебуваючи у зоні проведення бойових дій.

У рамках благодійності 9 квітня 2015 р. на передову було відправлено понад 50 балаклав з мікрофлісу вартістю 5000 тис. гривень. Вже за декілька днів, як запевняє однин із координаторів акції – Володимири Міщишин, вони будуть доставлені у полк особливого призначення “Азов”. Балаклави подібного типу забезпечуватимуть максимальний захист від вітру, не перешкоджаючи при цьому природному випаровуванню вологи.

Учасники акції запевняють, що кожен може зробити щось для підтримки української армії. Усі, хто бажає долучитися до благодійних заходів, – звертайтеся у профком студентів.

Коментарі вимкнені.