Тернопільські свободівці та “сектанти з парку” розмахували прапорами і кричали при дітях про гомиків і педофілів… (фоторепортаж)

Для початку закцентуємо увагу читача на двох суперечливих фактах: коли анонсувався захід, про який піде мова далі, то організатори «грозилися» пікетувати як облдержадміністрацію, так і Тернопільську міськраду. Та згодом, після галасування під стінами ОДА і вимахування партійними прапорами, свободівці, яких було кілька десятків серед протестувальників  просто пройшли повз будівлю міської ради.

І друге – під час пікету можна було побачити серед натовпу чимало дітей. Що не завадило ораторам, приміром, тому ж таки свободівцю Михайлові Головку, викрикувати при них «гомики», «педофілія» та інші «епітети» на адресу збоченців і людей нетрадиційної орієнтації тощо. Одним словом – діти точно поповнили свій словниковий запас завдяки «палкому» націоналісту пану Головку.  А тепер про сам захід.

У четверг в після обідню пору відбувся пікет проти гендерної політики, ювенальної юстиції та гомосексуалізму пройшов під стінами обладміністрації. Акцію провели націоналістичні та релігійні організації Тернополя. Цікаво, що поряд з активістами від ВО “Свобода” були також людей із релігійної громади, яка самовільно будувала каплицю у парку Нацвідродження, повідомляє “20 хвилин”

Пікетувальники пояснили, що тут є члени кількох релігійних організацій незалежно від конфесії.

– Ми повинні об’єднатися з усіма християнськими організаціями, які розуміють загрозу та виступити проти дій влади, що впроваджує цю ліберальну політику, – сказав депутат міської ради та голова організації “Твереза Тернопільщина” Михайло Головко. – Ми бачимо приклади, як ця ювенальна юстиція впроваджується у Америці. Тепер у більшості штатів дітям заборонено казати “мама” чи “тато”. Потрібно казати “батько 1” або “батько 2”.

Молоді активісти “Свободи” та організації “Сокіл” розповіли, що прийшли боротися за здорову сім’ю і проти збочень. Та члени релігійних громад не усі хотіли навіть назватися.

Представник релігійної організації “Народна просвіта”, який виступав першим і представився Павлом, прізвища ж сказати не захотів.

– Хочу сказати тим людям, які сьогодні нас не розуміють, або сміються, – каже одна з учасниць мітингу Олександра Мисько. – Ви будете кричати, але це буде запізно. Коли прийдуть до вас додому відбирати ваших діток четверо з палицями, ви нічого не зможете зробити. Ви будете кричати, але це буде запізно. А ці гроші, які нам дали з Європи — це не гроші, а білети до пекла.

Врешті учасники мітингу колоною вирушили до пам’ятника Данилові Галицькому. Попереду йшов хлопець з косою у чорному костюмі смерті із табличкою “Гендер”. Поряд, двоє чоловіків з чорною труною.

Фото Володимир Явнич

-1 thoughts on “Тернопільські свободівці та “сектанти з парку” розмахували прапорами і кричали при дітях про гомиків і педофілів… (фоторепортаж)

 • 13:57 | 20.04.2012 о 13:57
  Permalink

  Головко все правильно сказав, хоч хтось виступив проти.

 • 15:11 | 20.04.2012 о 15:11
  Permalink

  Михайло молодець! Говорить і діє в той час, як інші тільки дома скиглять!

 • 18:11 | 20.04.2012 о 18:11
  Permalink

  http://provolyn.com/news_2012-04-09/17692-vcheni-gomofobi-latentni-geyi.html
  Люди, які відкрито виступають проти представників секс-меншин, самі можуть бути латентними геями і лесбіянками, вважають американські дослідники.
  Вони стверджують, що гомофобів тягне до людей їх же статі, але вони замінюють в собі це почуття ненавистю.
  Причини такої поведінки криються в особливостях виховання, йдеться у статті вчених, яка скоро буде опублікована у журналі Journal of Personality and Social Psychology.
  Автори дослідження – вчені з університетів Нью-Йорка, Каліфорнії і Ессекса – вважають, що представники сексменшин нагадують гомофобам їх самих, що викликає у них страх і породжує агресію.
  Це відбувається тому, що більшість гомофобів виховувалися в сім’ях, де гомосексуальність вважалася неприйнятною.

  • 18:44 | 20.04.2012 о 18:44
   Permalink

   За логікою “американських вчених”, якщо я не люблю нацистів (комуністів), то я сам і є нацистом (комуністом), але прихованим.
   Отже логіка така, якшо ти виступаєш проти педиків – то ти і є педик, якщо ти виступаєш за педиків … ти всеодно педик:)

  • 10:31 | 21.04.2012 о 10:31
   Permalink

   Шановне – ви мабуть якраз і є представником підарасів і педофілів! Цікава логіка – гомофоб – гомолюб???? людей які з огидою ставляться до психічно хворих розбещених виродків, а саме такими є різноманітні збоченці важко звинуватити в фобії – це не фобія – це огида! Ви ж не боїтесі гівна – воно вам просто огидне!!!

 • 19:49 | 22.04.2012 о 19:49
  Permalink

  А де автор статті побачив сектантів? Можна фото сектантів з парку? А то попахує замовною статейкою…

Коментарі вимкнені.