Тернопільський студент добровільно пішов служити у зону АТО

“Студент ТНЕУ, Мотильов Данило (ННІМЕВ ім. Б.Д, Гаврилишина, група БА-51), добровільно приєднався до лав Української армії, а саме у 9 саперний взвод 24 механізованої бригади. Зараз для хлопців проводиться навчання у м. Яворів Львівської області, пізніше їх передислокують на східний фронт.

Для нас, його одногрупників, які розділяли з Данилом радощі студентського життя впродовж 4 років, це рішення стало несподіванкою.

Ми вирішили допомогти другові з екіпіруванням, але  на це необхідні великі кошти, тому звернулись до університету за підтримкою.

Наша група була приємно вражена готовністю людей долучитися акції допомоги. Завдяки Вам ми придбали необхідні речі не лише для нього, а й забезпечили частковим спорядженням його брата.

Спільними зусиллями вдалося зібрати значну суму коштів – 16 000 гривень. На  них було придбано 24 найменування необхідної військової амуніції:

1.Каску Кевларову – 1 шт.;

2.Бронежилет – 2 шт.;

3.Рукавиці тактичні – 2 шт.;

4.Наколінники – 2 шт.;

5.Рюкзак штурмовий – 2 шт.;

6.Гідратор для води – 2 шт.;

7.Розгрузка – 2 шт.;

8.Піддупник – 2 шт.;

9.Берци – 1 пара;

10.Термобілизна – 2 пари;

11.Медичні аптечки, аптечна сумка;

12.Форма Мультикам – 1 шт.;

13.Воєнні штани мультикам – 1 шт.;

14.Кітель Койот – 1 шт.;

15.Туристичні приладдя – 2 шт.;

16.Каримати – 2 шт.;

17.Шкарпетки – 4 пари;

18.Консерви м’ясні;

19.Консерви рибні;

20.Поповнення рахунку на 100 гривень;

21.Плащ «дощовик пончо» – 2 шт.;

22.Саперна лопатка – 1шт.;

23.Балаклави – 2 шт.;

24.Спальні мішки – 2 шт.

Завдяки Вашій допомозі, 19 вересня 2014 року спорядження було передане бійцю. Ми змогли забезпечити його всім необхідним і таким чином збільшили шанси Данила повернутися додому живим та з перемогою. Хочемо ще раз подякувати всім студентам, колективам кафедр, всім хто не був байдужим і долучився до збору коштів й допоміг нам в цій нелегкій справі.

Також повідомляємо, що зараз триває акція по збору коштів на придбання зимового одягу для бійця Данила.”, – повідомлячє офіційний сайт ТНЕУ.

Коментарі вимкнені.