Тернопільським міліціонерам будуватимуть нові квартири, щоб ті відчували себе захищеними

У банках для працівників міліції, імовірно, даватимуть безвідсоткові кредити. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника УМВС в області полковник міліції Віктор Сак на на розширеній колегії обласного управління внутрішніх справ.

– Найближчим часом планую особисто побувати в кожному райвідділі, зустрітися з особовим складом, визначити коло проблемних питань, – каже він, –  Знаю, сьогодні гостро стоїть питання створення належних умов для роботи працівників органів внутрішніх справ. Не менш актуальним є соціальне забезпечення. Тому в поточному році необхідно більше уваги приділити будівництву житла для працівників, вивчити можливість укладення відповідних угод з банківськими установами на отримання безвідсоткових кредитів, тощо.

Віктор Сак повідомив, що вже з лютого МВС підвищило мінімальний розмір грошового забезпечення співробітників міліції до 1600 гривень. Чоловік каже, що будуть робити все, щоб особовий склад відчував себе захищеним.

– Впевнений, в органах внутрішніх справ працюють, здебільшого, фахівці високого рівня. Кожен на своєму робочому місці знає, як треба працювати, більше того – вміє працювати, – зазначив Віктор Сак.

 

Коментарі вимкнені.