Тернопільським міліціонерам дали чернетки, аби не забули англійську

До Євро-2012 готуються тернопільські правоохоронці. Аби не забути англійської, їм навіть зробили спеціальні чернетки.

 – До Львова поїде 150 наших працівників, які там будуть проживати протягом 16 днів. Там вони будуть забезпечувати порядок на території, яку їм виділять, – каже начальник обласної міліції Віктор Сак. – Що стосується області, в кожній черговій частині буде сидіти працівник, який отримав сертифікат про те, що він на якомусь рівні знає іноземну мову. Ці курси були передбачені, їх оплачували. Ми запрошували фахівців, і в кожному управлінні проводили такі навчання. Але попри це ми написали правоохоронцям англійські слова українськими буквами. Щоб наш працівник міг відкрити і прочитати. Тоді ми зможемо відповідно відреагувати на зустрічі іноземців.

Щоб знати іноземну мову, потрібно постійно спілкуватися нею, продовжує пан Сак. Треба жити в мовному середовищі, – пише “20 хвилин”.
– Хоча наш працівник пройшов курси , поки наступить Євро-2012, він мову вже забуде, – каже головний міліціонер області. – І це може не тільки міліціонер, а кожен громадянин, тому що, нажаль, не всі магістри сюди йдуть, не всі мають по дві, три освіти. Ми відбираємо, грубо кажучи, кращих і їм ставимо завдання. Їх треба всіх вчити по-новому. Адже він вчився чотири роки в академії. А потім його ще треба вчити на практиці. А тут ще плюс треба вчити англійську мову. Тому ми зробили такі своєрідні чернетки. Щоб наш працівник, якщо забув слово, міг прочитати і підказати іноземцю, куди проїхати.

Comments are closed.