Тернополянку обдурили на 100 доларів

20 березня, о 9.40 год. на лінію «102» зателефонувала 72-річна жителька обласного центру. Пенсіонерка повідомила, що кількома хвилинами раніше вона віддала невідомій жінці 100 американських доларів за порятунок онука від кримінальної відповідальності.

Історія потерпілої звична для таких шахрайств. О 9 год. до неї на стаціонарний телефон подзвонив незнайомець. Чоловік назвався працівником поліції й повідомив, що її онук потрапив в дорожньо-транспортну пригоду та перебуває у відділенні поліції. Далі жінці запропонували відкупити родича від кримінальної відповідальності. Старенька погодилася розплатитися за порятунок онука готівко. Вже через декілька хвилин до неї завітала невідома жінка, якій пенсіонерка і віддала 100 доларів.

Оговтавшись від першого шоку, потерпіла здзвонилася з онуком. Хлопець запевнив, що з ним все гаразд. Зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, літня жінка звернулася в поліцію.

Правоохоронці в черговий раз закликають, не довіряйте незнайомцям, які по телефону вимагають у вас гроші, а негайно телефонуйте до поліції.

Comments are closed.