Тернополяни можуть переформатувати міськраду

Реєстрація тернополян на стажування у Тернопільській міській раді у рамках «Школи молодого реформатора» відкрита та триватиме до 1 січня 2015 року. Організаторами школи виступають міська рада та громадська організація молодіжне об’єднання «Файне місто», які підписали меморандум про співпрацю.

За словами міського голови Сергія Надала, така програма допоможе молоді здобути практичний досвід, водночас сформувати нове бачення розвитку органу місцевого самоврядування та сформувати резерв майбутніх кваліфікованих кадрів. Після закінчення стажування усім учасникам буде вручена характеристика та сертифікат.

У рамках «Школи молодого реформатора» буде проведено дві програми – весняна (з 1 лютого по 30 квітня) та осіння. Програма передбачає дві форми стажування. Перша – неповний робочий день, яка розрахована на 4 години стажування, або ж волонтери – по 10 годин стажування на тиждень.

Пройти стажування у міській раді мають можливість студенти (від 3 курсу) або тернополяни до 29 років. Серед вимог: бути громадянином України та вільно володіти українською мовою, знати щонайменше одну іноземну мову, бути громадсько-активним, знати ПК на рівні користувача.

До обов’язків учасників у Тернопільській міській раді буде входити допомога у підготовці рішень міської ради, розпоряджень міського голови та інших актів, підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів, виконання інших завдань спрямованих на підвищення ефективності роботи міської ради, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, сприяння розвитку волонтерського руху в місті та реалізації молодіжних і студентських ініціатив.

Зареєструватися для участі у програмі можна до 1 січня 2015 року за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/14YQyqcXzICNEH-wWk9ak23x3a3qfQy9NPeoMdM_PtoQ/viewform

Коментарі вимкнені.