Тернополяни на два місяці поїхали в АТО

pm799image001Впродовж двох місяців виконуватимуть свій професійний і громадянський обов’язок тридцять бійців роти патрульної служби поліції «Тернопіль» на сході України.

Для більшості поліцейських це уже далеко не перша ротація, але усі як один кажуть, що допоки є необхідність, продовжуватимуть нести службу в зоні АТО.

З напутніми словами та побажаннями звернувся до бійців начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Несучи службу на сході, пам’ятайте, що вдома за вас хвилюються рідні і з нетерпінням чекають повернення. Тому з гідністю виконуйте свої професійні обов’язки, дотримуйтеся дисципліни, бережіть один одного. Бажаю через два місяці у повному складі ступити на тернопільську землю.

Гордість та тривогу за своїх захисників відчувають рідні. Дружина одного з бійців Оксана Головата, каже, що дуже хвилюється за свого чоловіка, адже він вперше їде у зону АТО.

Тривога рідних передається і поліцейським. Дмитро Баширов зізнається, що до останнього не повідомляв родині про своє відрядження, аби не хвилювати. Вже перед самою поїздкою, коли збирав речі, розповів, що його чекає обов’язок – захищати рідну країну.

Коментарі вимкнені.