Тернополяни перші в Україні почують, як Воплі Відоплясова наживо заспівають нові пісні

Цієї осені «ВВ» влаштовує масштабний всеукраїнський концертний тур на підтримку свого нового студійного альбому “Чудовий світ”, тому не пропустіть шанс першими наживо почути нові пісні. Квитки на концерт групи Воплі Відоплясова скоро можна буде купити у касах та замовити онлайн.

Варто відзначити, що новий альбом Воплі Відоплясова це перша платівка українського колективу з 2006 року. Близько семи років ВВ радували фанатів лише новими синглами або збірками. За слова Олега Скрипки робота над новою платівкою велася два роки і паралельно із записом композицій для нового альбому група займалася створенням власної студії. Ще одна особливість платівки ВВ “Чудовий світ” – це те, що спочатку альбом вийде на вінілі обмеженим тиражем, а вже потім побачить світ на інших носіях.

Поспішайте потрапити на концерт групи в своєму місті в рамках туру і почути нові музичні хіти та отримати унікальну можливість відчути єдність поколінь, долучившись до видатної музичної події цього року – туру відомої рок-групи «Воплі Відоплясова» 2013 під назвою «Чудовий Світ».

20 жовтня 2013 року

Початок о 19:00

Ціни на квитки 80-300 грн.

м. Тернопіль, Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, вул. Миру, 6

Коментарі вимкнені.